שאלות ותשובות

אני מעוניין להצטרף לקבוצת AllWin, אבל חושש להתחייב לתשלום חודשי קבוע של 120 שקלים?

צוות AllWin מודע לכך שההשתתפות בהגרלות הלוטו כרוכה בהוצאה חודשית, ולכן הגו רעיון מבריק שיכול לשמש כמקור רווח להחזר חודשי מהיר עבור עלות ההשתתפות בהגרלה. הייחודי במיזם AllWin הוא מקור הרווח הנוסף שפועל בשיטת 'חבר מביא חבר'. שיטה זו מאפשרת למשתתפים לקבל תגמול על התשלום החודשי - 25 שקלים על כל חבר שצירפתם ועד לשמונה חברים, והחל מהחבר התשיעי שתצרפו או חבר שהחברים שלכם צירפו, תקבלו תגמול בצורה מדורגת - 15 שקלים, 10 שקלים וכן הלאה.

מכאן שמרגע שצירפתם חבר חמישי להגרלה הקבוצתית תתגמלו בהחזר חודשי של 125 שקלים, ולמעשה לא רק שתכסו את ההוצאה, אלא שכבר תתחילו להרוויח. יש לציין שAllWin מספקת לכם כלים נוחים בדמות סרטוני תדמית מקוצרים, שיסיעו לכם בקלות לצרף חברים נוספים למיזם.

בנוסף, חשוב לזכור שהרווח ממקור ההגרלה עשוי להיות מהיר. זכרו שתקנון הגרלת הלוטו מזכה בפרס זוכים החל משלושה מספרים, כאשר המספרים העוקבים של חברי הקבוצה מגדילים את הסיכוי לזכות גם בזכיות משניות ובפרסים כספיים, שכמובן יחלקו ביניכם מדי חודש על פי תקנון AllWin.


כיצד אוכל לעקוב אחר התגמולים והזכיות שלי ושל הקבוצה שאליה הצטרפתי?

בהצטרפות למערכת תקבלו קוד סודי, שיאפשר לכם להיכנס לאזור האישי שלכם, שבו מוצגים בשקיפות מלאה כל הנתונים האישים שלכם בסביבת AllWin.

המידע שתקבלו כולל: פירוט על הזכיות שלכם ושל הקבוצה בהגרלות (החל משלושה מספרים יזכו חברי הקבוצה בפרס כספי, שיחולק ביניהם על פי נהלי התקנון), מידע על רשת השותפים שצירפתם לתוכנית, סכום הכסף שהצטבר בחשבונכם, סיכום מפורט על כל אחד מדורות המצטרפים שברשת שלכם, מידע על ההגרלה שכולל גם את מספרי הטור שלכם, ואפשרות לנהל צ'אט עם חברים של החברים שלכם שהצטרפו אחריכם למיזם.


מה קורה אם החלטתי להפסיק את ההשתתפות במשחק?

המנוי הוא חודשי, ולכן אפשר לצאת מהמשחק בכל שלב. אם החלטתם לצאת מהמשחק בתחילת החודש תחויבו בתשלום על אותו החודש, ולצד זה תזכו לכל ההכנסות החודשיות מההגרלות ומשיטת התגמולים של 'חבר מביא חבר'. משמעות ההתנתקות מהמשחק היא ניתוק כל קשר עם חברת AllWin.

אולם חשוב לציין שאם כבר צירפתם למשחק חמישה חברים, ההטבה מהתגמולים מכסה למעשה על דמי ההשתתפות בצורה מלאה (+5 שקלים), וכדאי לשקול אם משתלם בכלל לעזוב. אחרי הכול אתם זוכים להשתתף בהגרלה שבועית של הלוטו ללא עלות, וזה מבלי לקחת בחשבון את הסיכויים של הקבוצה שלכם לזכות בהגרלה.


מה קורה אם צירפתי לתוכנית התגמולים את החבר התשיעי?

אצלנו תמיד מרווחים. אומנם לא תתוגמלו בצורה ישירה על הוספת החבר התשיעי, כלומר בסכום של 25 שקלים בחודש, אבל המערכת החכמה של AllWin תדע לשבץ את המצטרף החדש אל הדור הבא של החברים שצירפתם. כלומר תוכלו לקבל עבור ההצטרפות של החבר התשיעי ואילך תגמול בגובה 15 שקלים, או 10 שקלים לשיבוץ לדור שלישי וכן הלאה.


אני לא יודע לשווק דברים, איך בכל זאת אצליח לצרף חברים ולקבל על כך תגמול?

דרך הפשוטה ביותר היא פשוט 'להעביר את זה הלאה'. לספר לאנשים על הדרך הפאסיבית שלכם שמאפשרת לייצר הכנסה נוספת, ולהציע להם לקחת חלק בכל הטוב הזה. מצאתם חבר שמעוניין להצטרף? העתיקו את לינק ההרשמה שנמצא באזור האישי שלכם, ושלחו אותו אליו, וכך הוא יזוהה אוטומטי כחבר שאתם צירפתם, ואתם תתגמלו על הצטרפותו.

בנוסף, חברת AllWin מספקת לכם כלים פשוטים להתנהלות שיקלו עליכם לצרף למשחק שמונה חברים ואולי אף יותר. לצורך כך עומדים לרשותכם סרטונים, שיחסכו מכם את הזמן

הנדרש להסביר את הפורמט של המשחק, ולהציע אותו לחברים.

מה שנשאר לכם לעשות, זה רק לצרף את הסרטון להודעת הוואטספ שאותה תשלחו לחברים, או להעלות את הסרטון לקיר שלכם בפייסבוק או באינסטגרם, וכמובן אל תשכחו לצרף אליו את לינק הרישום האישי שלכם.


מה קורה אם החבר שצירפתי לרשת AllWin לא מצרף חברים נוספים?

המערכת החכמה של AllWin מזהה משתתף שאינו פעיל ברשת, כלומר שאינו מצרף חברים. על מנת שמצב חוסר פעילות של חבר בשרשרת, לא תחסום את היכולת שלכם להרחיב את התגמולים, היא תפעל במידת האפשר לעשות זאת במקומו. כלומר אם לאורך זמן, אותו חבר אינו מכניס לרשת מצטרפים חדשים, היא עשויה להוסיף חברים שיתגמלו אתכם בזכות מערך השיווק של החברה.


איך אוכל לדעת מי נמצא ברשת שלי?

באזור האישי תוכלו לקבל מידע מלא על כל הדורות של המצטרפים שנמצאים במערכת מתחתכם, עד שבעה דורות. AllWin השקיעה משאבים רבים בפיתוח המערכת מתוך קו מדיניות ברור – שקיפות מלאה מול הלקוחות. השיטה שלנו משתמשת בגישה של 'ספר פתוח', כדי שתוכלו לקבל את כל המידע שנחוץ לכם לדעת.


מה קורה אם לאחר תקופה אני רוצה לשנות את טור המספרים שהמערכת יצרה עבורי?

הטור שבחרה עבורכם המערכת הוא קבוע. אם מסיבה כלשהי יש לכם רצון לשנות טור, תוכלו לרכוש זכות על טור נוסף, ובכך להגדיל את הסיכויים שלכם. כמו כן, תוכלו לעזוב קבוצת רכישה אחת (ולוותר על הזכות שיש לכם על טור המספרים) לאחר שהצטרפתם לאחרת.

בכל מקרה, ההמלצה שלנו היא לדבוק במספר שקיבלתם מלכתחילה. תחשבו לרגע עד כמה יכול הדבר לתסכל, אם יום אחרי שבחרתם לנייד את הטור שלכם לרצף מספרים אחר, תגלו שהרצף שממנו נפרדתם זכה באלפי שקלים או יותר.

ההמלצה שלנו היא להגדיל את אופציות הזכייה על ידי רכישה של רצף מספרים נוסף.


מה קורה למערך הרשת כאשר חבר עוזב את רשת AllWin?

ברגע שחבר עוזב, זוכה אחד מחברי הדור שמתחתיו להיכנס במקומו, וליהנות מהתגמולים שלו. כלומר להתקדם דור אחד קדימה. הבחירה במשתתף שיזכה לקידום נעשה על ידי המערכת ועל פי תחשיבים שהוזנו אליה. הפרמטר המרכזי שיקבע מי יזכה לקידום הוא מרכיב הוותק הממושך ביותר במערכת ALLWIN, כלומר מי מבין חברי הדור הצטרף ראשון למערכת. אולם המערכת בודקת פרמטרים נוספים, כמו מספר החברים שהוא צירף עד כה, על מנת שהקידום שלו לא יגרום לפגיעה ברווחים של יתר החברים.

ברגע שחבר שצירפנו עזב, תפסיקו להיות מתוגמלים עליו. אבל יש לבחון מה קורה עם המערך של המצטרפים שהוא הכניס למשחק. במקרה שבו הוא עזב ואיתו עוזבים גם אלו שהוא צירף, לא תתוגמלו כלל. אך אם הוא עזב והחברים שהצטרפו דרכו יישארו במערכת, תמשיכו להיות מתוגמלים על הישארותם, כאשר המערכת תבחר בצורה חכמה את מי לקדם למשבצת שבה הוא היה עד כה.


הרשמו עכשיו והתחילו להפיץ לחבריכם

כי אצלנו AllWin

חפשו אותנו גם ב:

הרשמו עכשיו!